KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815191

nr 1281 5191

Anna von Gersdorff-Obolensky

(1898-1973), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 54,41x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:15:32

Anna von Gersdorff-Obolensky

Läs mer om Anna von Gersdorff-Obolensky